• Provoz školního klubu

ŠKOLNÍ KLUB

Školní klub zajišťuje aktivity žákl 2. stupně mimo vyučování, případně žáků 1. stupně.

Pravidla školního klubu:

• Návštěva školního klubu je dobrovolná.
        • Žák je povinen nahlásit paní vychovatelce nebo učiteli dobu příchodu a odchodu.
        • Žák může být ze školního klubu dočasně nebo úplně vyloučen v případě nedodržení pokynu pedagogického pracovníka nebo porušení vnitřního řádu školního klubu.
        • Žák bezprostředně po ukončení činnosti ve školním klubu opouští budovu školy.

Provoz klubu:    12:45 – 15 hod

Nabídka činností:

V klubu žáci realizují své osobní volnočasové zájmy a potřeby. Budeme si společně hrát, relaxovat, sportovat v tělocvičně i venku, vyrábět, malovat, zpívat, spolupracovat a poznávat. Děti budou navštěvovat školní knihovnu v rámci rozvoje čtenářské gramotnosti. Také budeme využívat multimediální učebnu. Během roku navštívíme akce pořádané městem Kopřivnice i jinými institucemi.

Podmínky pro přijetí dítěte do ŠK:

• řádně vyplněná přihláška do školního klubu (z obou stran)
        • žáci 1. stupně budou zařazeni do školního klubu s režimem školní družiny
        • přednostně budou přijati dojíždějící žáci a žáci zaměstnaných rodičů
        • žáci 1. stupně uhradí poplatek 400 Kč za 1. pololetí nejpozději do 20. října 2023
        • poplatek na 2. pololetí se hradí v průběhu ledna 2024
        • peníze zašlete na účet školy, případně předejte v hotovosti vychovatelce ŠK. V ceně je zahrnut pitný režim a materiál.

O přijetí, případně o ukončení docházky rozhoduje ředitel školy na základě vyhlášky č. 74/2005 Sb. ,,O zájmovém vzdělávání.“

Každou změnu odchodu dítěte z družiny je nutné předem ohlásit písemně (s datem a podpisem rodiče).

vychovatelka Irena Skalická                                 605 493 909